Записатись на сеанс

Кінейзіотейпування

Прайс на послуги

завантаження зображення неможливе

Естетичне тейпування тіла для схуднення Спочатку тейпування розроблялося вченими, як метод запобігання травматизму та оптимізації функціонування м’язів при сильних фізичних навантаженнях у спортсменів. Однак хочу зазначити, дорогі мої читачі, що в даний час тейп-стрічки застосовуються в гінекології, неврології, ортопедії, косметології, фізіотерапії.

Тейпування живота, боків, стегон і сідниць у поєднанні з дієтою і заняттями спортом сприяє активному схудненню і усуненню целюліту. Кольорові пластирі можуть наклеюватися на різні частини тіла, все залежить від бажаного результату. У їх складі 90% бавовна, 10% спандекс, а нижній шар, яким тейпи наносяться на шкіру, виготовлений з термоактивного акрилового покриття, досить еластичного. Механізм дії тейпування для схуднення полягає в підтримці тканин: тканини розташовуються над м’язами. В результаті відбувається активізація обміну речовин, покращується лімфоток. Прискорюється виведення рідини і жирових клітин з проблемних зон. Підвищується кисневий обмін, зміцнюються м’язові тканини, і живіт зменшується.

авантаження зображення неможливе

Основна ціль тейпування – перерозподіл м’язового навантаження, лімфодренаж і розслаблення певних типів м’язів. В естетичній медицині тейпи кріпляться на скроні, підборіддя, нижню третину обличчя та шию.Необхідність і спосіб тейпування визначають за клінічними показниками. У молодому віці тейпи кріплять із профілактичною метою, зазвичай у зонах особливої мімічної активності – на лобі та міжбрів’ї. Тейп заважає рухатися м’язам і на якийсь час відучує м’язи від рухової активності, що попереджає появу мімічних зморшок. Якщо на обличчі вже спостерігаються вікові зміни, тейпування призначається, наприклад, для зняття набряку й профілактики опущення овалу лиця.

Тейпи залишають на шкірі мінімум на 30 хвилин. Але найчастіше мова йде про більш тривалих проміжках часу і тривалість однієї процедури становить 6-8 годин. Іноді пластирі носять по кілька днів.

авантаження зображення неможливе

Кінейзіотейпування для дорослих та дітей... Методика була розроблена в 1973 році американським доктором японського походження Кеnzo Каsе (Кензо Касі), який поставив перед собою завдання розробити новий метод тейпування, який би не обмежував свободу руху, як класичні тейпи. Вперше методика себе зарекомендувала і була представлена на олімпіаді в Сеулі в 1988 році. Після цього вона завоювала не тільки країни Азії, але й всю Європу, де почала широко використовуватися лікарями різних спеціальностей. 

Кінезіотейпи - це еластичні стрічки, виконані з 100% бавовни, покриті гіпоалергенним клеючим гелем на акриловій основі. Вони накладаються на шкіру і при температурі тіла клей активізується. Кінезіотейпи еластичні розтягуються на 30-40% від своєї первинної довжини, по товщині і еластичності вони наближені до властивостей людської шкіри. Оскільки бавовна - дихаючий матеріал, тейпи можна залишати на шкірі до 2 тижнів. При цьому пацієнт абсолютно не обмежений у рухах, тейпи легко переносять контакт з вологим середовищем і швидко висихають. 

 • реабілітація після травм;
 • наявність больового синдрому;
 • підтримка м'язово-фасціального сегмента після проведення сеансів мануальної терапії;
 • порушення м'язового тонусу, в комплексній реабілітації при травмах, ДЦП, парезі Ерба, захворюваннях опорно-рухового апарату;
 • полегшення навантаження на м'язи, зв'язки, суглоби для профілактики спортивних травм.
 • індивідуальна непереносимість;
 • захворювання шкіри;
 • захворювання серцево-судинної системи в ступені суб- декомпенсації;
 • тяжкі захворювання нирок;
 • тяжкі форми цукрового діабету;
 • тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок.