Записатись на сеанс

Масаж обличчя

Прайс на послуги

завантаження зображення неможливе

авантаження зображення неможливе

Щипковий масаж по Жаке є оздоровчої методики з високим лікувальним і не менш вираженим косметичним ефектом. На відміну від інших ця техніка передбачає інтенсивне щипковое вплив на тканини, за рахунок чого досягаються чудові результати. Зокрема, правильно зроблена маніпуляція покращує кровообіг і запускає вироблення колагену і еластину задіяних на ділянках, прискорює процеси регенерації.

Висока ефективність масажу давно вже доведена, а відгуки лікарів в більшості своїй носять позитивний характер. Недоліком цієї методики є хіба що складність її виконання: техніка вимагає індивідуального підходу, певної інтенсивність рухів за суворо заданим масажних лініях.

авантаження зображення неможливе

Пластичний масаж обличчя – важлива частина загального догляду за шкірою обличчя, області декольте і шиї. Чим жінка старше, тим частіше необхідно проводити сеанси пластичного масажу. У поєднанні з іншими косметичними процедурами, він дає приголомшливий результат.

Це прекрасна профілактика раннього старіння шкіри. За допомогою його можна попередити виникнення мімічних зморшок, подвійного підборіддя, утворення глибоких складок.

Пластичний масаж обличчя тренує м’язи, які, як правило, здатні до регенерації, самостійного омолодженню. Техніка пластичного масажу допомагає тренувати їх правильно і з необхідною інтенсивністю.

авантаження зображення неможливе

Французька інноваційна методика масажу обличчя попереджає поява вікових змін, дає жінкам другу молодість. Спеціаліст, тонізуючи шкірні, м'язові тканини обличчя, моделює овал, розгладжує шкіру. Цей вид безопераційної підтяжки прийшов з Франції, де спочатку використовувався для відновлення м'язової активності хворих після інсультів. Пізніше, скульптурний масаж особи, довівши свою ефективність, знайшов застосування в косметології.

На відміну від операційних і інвазивних методів омолодження, ця техніка ліфтингу безпечна, не вимагає реабілітаційного періоду, не викликає больового синдрому.

Дана масажна процедура здатна зробити точну і видиму коригування форми обличчя, після чого шкіра сміливо може похвалитися здоровим кольором, відсутністю видимих зморшок і еластичністю.

Косметичний вплив діє у двох фазах:

  • скульптурна (майстер ретельно опрацьовує зовнішні м'язи особи);
  • глибока (майстер вдається до опрацювання внутрішніх м'язів через порожнину рота).
авантаження зображення неможливе

Для будь-якої жінки поява ще однієї зайвої зморшки - вагомий привід для засмучення. І тоді в боротьбу зі зморшками вступають всілякі косметичні препарати, салонні процедури. Але ж для того, щоб уповільнити процес старіння, можна вдатися до випробуваного способу, який поєднує корисне з приємним. Мова йде про масаж обличчя, який допоможе зберегти шкіру як можна довше пружною і еластичною.

Відомо, що масаж не тільки доставляє задоволення, а й благотворно впливає на самопочуття. З його допомогою поліпшується кровообіг, організм розслаблюється і людина заряджається позитивними емоціями та енергією. Масаж обличчя, в свою чергу, допомагає видалити з лиця шар епідермісу, нормалізувати обмін речовин і зміцнити тканини і м'язи. Таким чином, шкіра обличчя стає гладенькою, м'якою і ніжною; дрібні зморшки розгладжуються, а більш глибокі стають менш помітними.

Для того, щоб масаж обличчя приносив потрібний результат, необхідно зробити його регулярним. Нехай ви будете вдаватися до процедур раз в 3 дні, зате постійно, а не час від часу.