Записатись на сеанс

Массаж тіла

Прайс на послуги

завантаження зображення неможливе

Не секрет, що масаж - це унікальна процедура як лікування, так і профілактики різних захворювань. Іноді досить зробити масаж, щоб позбавитися від головного болю, хронічної втоми, здолати скутість рухів або хворобливі відчуття в спині, кінцівках і інших частинах тіла. Найпоширеніший і вживаніший всюди - це класичний масаж. Він проводиться за допомогою чотирьох основних прийомів, а саме: погладжування при класичному масажі, розтирання при класичному масажі, вібрація при класичному масажі, розминка при класичному масажі.

Застосування класичного масажу.

Класичний масаж застосовується для усунення больового синдрому, набряків, спайок, для швидкого відновлення травмованих тканин. В той же час класичний масаж відмінно відновлює силу м`язів, підвищує їх працездатність, зміцнює зв`язки і суглоби. Крім того, зробити класичний масаж корисно для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану. У кожному індивідуальному випадку, тобто залежно від віку пацієнта, стану його здоров`я і інших показників, класичний масаж є своїм унікальним комплексом механічних дій. Починають проводити класичний масаж з великих ділянок тіла, поступово переходячи до дрібніших. Ця послідовність не випадкова. Вона сприяє поліпшенню лимфо- і кровообіги. Важливе правило класичного масажу - це виконання масажних прийомів по ходу лімфатичних шляхів. Тривалість сеансів класичного масажу в кожному випадку також індивідуальна. Оцінити ж його ефективність можна тільки у тому випадку, якщо зробити масаж повним курсом - від 10 до 15 процедур.

Вплив класичного масажу.

Сприятлива дія класичного масажу на організм людини встановлена ще в давнину. Його використовують, як для лікування захворювань, так і для їх профілактики. Спектр недуг, що піддаються усуненню за допомогою класичного масажу:  набряки, болі, ліквідація спайок, усунення проблем, що виникли в статевій сфері чоловіків і жінок. Класичний масаж поширений при проблемах з суглобами і м`язовим апаратом. Швидких позитивних результатів можна досягти як при стомлюваності зв`язок і м`язів, так і для прискорення регенерації травмованих тканин за допомогою класичного масажу.

Курс лікування класичним масажем зазвичай складає 12-15 процедур через день.

авантаження зображення неможливе

Загальний оздовчий масаж тіла – панацея від перевтоми і багатьох захворювань, він сприятливо впливає на всі системи організму, покращує кровообіг, допомагає позбутися від наслідків стресу, зняти напругу і біль, розслабити м’язи і поповнити енергетичний баланс. Загальний масаж спрямований на глибоку релаксацію, завдяки приємним рухам можна повністю зняти напругу всього тіла. Така процедура має заспокійливий, відновлюючий ефект. Користь загального масажу полягає в усуненні м’язових болей, коригувані проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. Після проведення масажу Ви відчуєте приємну втому, що змінюються на приплив бадьорості. Загальне поліпшення самопочуття можна помітити вже після першого сеансу.

авантаження зображення неможливе

Одним з найбільш ефективних і популярних методів боротьби з целюлітом є ручний, або базовий антицелюлітний масаж. Цей метод являє собою загальний масаж (масаж усього тіла) з особливим акцентом на уражені целюлітом зони. Сеанс антицелюлітного масажу триває, як правило, від години до півтори. Протягом курсу тактика проведення масажу змінюється: перші 5 – 6 сеансів основна увага приділяється лімфодренажним прийомам, спрямованим на видалення зайвої води з тканин. Далі преважають прийоми, що стимулюють кровообіг в підшкірній клітковині, а також активізують м’язи. На останніх сеансах додаються прийоми, що стимулюють пружність шкіри.

Протягом перших 5 – 6 сеансів ручного антицелюлітного масажу з підшкірної жирової клітковини йде в основному рідина, яка має властивість там накопичуватися і створювати додаткові обсяги. Тканини ущільнюються, і зменшення обсягів тіла досить помітно. І тільки потім починає потроху розщеплюватися підшкірний жир, а цей процес вже більше тривалий і не так наочний. Тому багато дівчат на цьому етапі припиняють процедури, що є помилкою, оскільки рідина дуже швидко повертається і заповнює ті місця, де вона раніше була. Для того щоб отримати довгостроковий ефект, потрібно дати організму «прийняти» нового розміру, потрібно, щоб тканини ущільнилися, і в них налагодилися нормальні обмінні процеси. Як правило, для досягнення подібного ефекту необхідно не менше 10 – 15 процедур.

Зазвичай вважається, що антицелюлітний масажповинен бути дуже болючим. Звичайно ж, такий масаж не є одним з приємних, проте супроводжуватися сильними больовими відчуттями він не повинен, а численні синці після антицелюлітного масажу свідчать швидше про безграмотності масажиста, ніж про успішність проведення процедури.

авантаження зображення неможливе

Даний масаж має ще одну назву, яка пояснює принцип його дії — вакуумний. Вже відпрацьована на практиці техніка антицелюлітного баночного масажу не являє собою нічого складного. Для лікування і профілактики локального целюліту спеціальні банки встановлюються в проблемній зоні: на стегнах, сідницях або в зоні «галіфе». Вакуум, створений в банку, при зіткненні зі шкірою діє на неї дратівливо, що надає лікувальний ефект не тільки на жирові відкладення, але і на стан шкірного покриву в цілому. В результаті на місці баночного впливу відбуваються наступні процеси: поліпшується підшкірна мікроциркуляція (крові і лімфи); відновлюється шкірне дихання; нормалізується клітинний обмін речовин; шкіра стає більш пружною і еластичною — очевидний ефект омолодження; підвищується опірність шкіри зовнішніх негативних впливів; скорочувальна функція м’язів підвищується; зникає «апельсинова кірка»; розрив спайок тягне за собою вирівнювання підшкірної жирової клітковини.

авантаження зображення неможливе

Лімфодренажний масаж часто називають генеральним прибиранням організму. Він дає можливість значно пришвидшити потік лімфи і разом з нею вивести з міжклітинного простору надлишкову рідину. Такого ефекту неможливо досягнути за допомогою класичного масажу. Так як класика масажного жанру спрямована на розминання м’язів та усунення зажимів. А головною ціллю лімфодренажу є саме виведення рідини. Можна привести аналогію з серцево-судинною системою. Серце ー це мотор, котрий змушує нашу кров текти венами та артеріями. Чим частіше стикається цей м’яз, тим швидше відбувається циркуляція крові, і як наслідок ー збагачення органів та тканин киснем та поживними речовинами, а також ー виведення вуглекислого газу і відходів життєдіяльності з організму.

Лімфатичний потік такого моторчику немає. Рух лімфи ー повільний. Він здійснюється якби «сам по собі» з невеликою участю м’язів та лімфатичних центрів.

Саме тому так важливо дбати про свій організм і час від часу допомагати йому впоратись із продуктами метаболізму, що накопичуються всередині. А як наслідок ви отримаєте:

 • легкість у тілі;
 • зменшення набряків;
 • ви позбудетесь хронічної втоми та забудете про головний біль;
 • ви схуднете та зменшите прояви целюліту;
 • шкіра набуде здорового кольору та тонусу;
 • і навіть ー зміцните імунітет
авантаження зображення неможливе

Медовий масаж активно впливає на зони тіла, покриті «апельсиновою кіркою», покращуючи кровообіг і сприяючи зміцненню стінок кровоносних судин. Спеціальні масажні прийоми змушують організм посилено виробляти фібрилярні білки (колаген та еластин). Нормалізація обмінних процесів, зменшення підшкірного жиру, поліпшення зовнішнього вигляду шкіри – все це дає медовий масаж від целюліту. Ефект від нього неймовірний – целюлітні прояви на пухких ділянках зникають надовго.,

Також медовий антицелюлітний масаж живота, сідниць, ніг і т.д. виступає своєрідним «пілінгом» для шкіри. Натуральний мед – абсорбент, який, проникаючи в тканини, виводить звідти токсини і інші продукти розпаду. Такий масаж особливо корисний для нервової системи. Дами, практикуючі його, відзначають поліпшення сну, зниження рівня тривожності. До того ж фігура, поступово наближається до ідеалу, стає відмінним інструментом в боротьбі з депресивним станом.

Отже, чим корисний масаж з медом:

 • мед глибоко чистить шкіру і розкриває пори;
 • токсини і шлаки виходять назовні;
 • механічні масажні руху впливають на шкіру, посилюючи кровообіг, завдяки чому клітини отримують більше поживних речовин;
 • за рахунок поліпшення кровообігу і налагодження обмінних процесів виводиться зайва вода і відбувається зменшення обсягів проблемних зон.

Слід підкреслити, що використання антицелюлітного медового масажу призводить не тільки до зменшення «апельсинової кірки», а й до поліпшення тургору шкірного покриву. Масажні маніпуляції з медом створюють свого роду лімфодренажний ефект, тобто звільняють організм від застійних явищ в лімфосистемі.

авантаження зображення неможливе

Розслабляючий масаж дозволяє людині відволіктися від робочих буднів і непогано відпочити. Адже вона благотворно впливає на емоційний стан і надає заспокійливу дію на весь організм в цілому. Розслабляючий масаж може проводитися з метою профілактики або ж для зняття м’язової напруги. Причиною м’язової напруги може стати надмірне фізичне навантаження, і навіть її відсутність (сидяча робота). У будь-якому випадку, якісний розслабляючий масаж – це кращий спосіб позбутися від неприємних відчуттів і дискомфорту.

авантаження зображення неможливе

авантаження зображення неможливе

Процедура здатна поліпшити обмінні процеси, а також активізувати лімфодренаж і запустити в роботу підшкірну жирову клітковину, позбавляючи від набряків і застою рідини. Крім того, завдяки такій методиці поліпшується робота сальних і потових залоз, покращується кровообіг і зникають больові відчуття в суглобах і хребті.

Насправді дана процедура застосовувалася ще в давнину, ґрунтуючись на наступних діях:

 • термальне (перед самою процедурою мішечки обов'язково нагріваються);
 • ароматерапія (коли здійснюється масаж гарячими трав'яними мішечками, з них виділяються приємні аромати);
 • акупресура і пресотерапія (процедура ґрунтується на точкових надавливающих рухах, а також на впливі на спеціальні точки акупресури);
 • фітотерапія (різні фітоелементи, які виділяються при распарке і підігріві, проникають через шкірні пори);
авантаження зображення неможливе