Біорезонансний масаж

Біорезонансну терапію називають по-різному: це і біофізична інформаційна терапія, біоенергетична терапія, енергоінформаційна корекція та багато інших.

Незалежно від того, як називається метод, у його основі лежить теорія, що організм людини є джерелом (генератором) слабких електромагнітних коливань.

Електромагнітні коливання здорового і хворого організму відрізняються, оскільки присутність сторонніх (патологічних) процесів вносить певні (характерні для кожного процесу) зміни в гармонійний (здоровий) спектр коливань.

Біорезонансне обладнання використовується для діагностики і лікування великої кількості існуючих патологічних процесів. Пристрій дозволяє виявити відмінності в електромагнітних сигналах і здатний «нейтралізувати» негативну (патологічну) інформацію.

В даний час біорезонансне обладнання все більше викликає цікавість у фахівців різного профілю, в тому числі, і в класичній медицині.

Багато людей, які скептично відносилися до інформаційного методу діагностики та лікування порушень в організмі людини, були вражені новою технологією, започаткованою всього кілька десятиліть тому. Сьогодні ми бачимо, як тисячі лікарів обладнують свої кабінети такими пристроями, щоб отримати більше даних про стан здоров'я пацієнта і для проведення біорезонансної терапії.

Біорезонансна терапія - ефективний інструмент оздоровлення (відновлення організму)

Біорезонансна терапія може бути використана в якості ефективного інструменту для досягнення різних цілей в холістичної медицині і альтернативних методах лікування. Пристрій для біорезонансної терапії виконує свою основну функцію, використовуючи власні електромагнітні коливання пацієнта, а також реєструє зворотний зв'язок, що забезпечується клітинами. Як відомо, кожна клітина в організмі людини має свої вібрації. За допомогою цих вібрацій клітини спілкуються одна з одним, забезпечуючи певні функції тканин і органів, і допомагаючи організму працювати на оптимальному рівні.

Будь-який патологічний процес - це стрес для організму, який впливає на здатність клітин передавати свої вібрації і зв'язуватися з клітинами, що знаходяться навколо. В результаті відбувається порушення енергоінформаційних зв'язків всередині тканин і органів, що приводить до зміни внутрішнього середовища організму і хвороби.

Під час біорезонансної терапії відбувається нейтралізація патологічних вібрацій (мікроорганізмів, алергенів, контамінантів, токсинів) - за допомогою власних інвертованих електромагнітних коливань організму. Також, відбувається одночасне посилення власних фізіологічних (здорових) вібрацій тканин і органів. Це посилення фізіологічних вібрацій допомагає органам швидше вийти зі звичної для них «зони комфорту» (захворювання) і відновити свої внутрішні резерви.

Для того щоб клітини запам'ятали цю здорову електромагнітну хвилю (вібрацію) і далі почали відновлюватися самостійно, необхідний певний час, тобто, повинна спрацювати так звана «клітинна пам'ять». Експериментальним шляхом було встановлено, що «клітинна пам'ять» починає ефективно функціонувати тільки через 3 дні щоденної біорезонансної терапії, і потім, зміцнюється «нагадуванням» (повторенням) отриманої інформації кожен другий день протягом решти 7 лікувальних сесій. Таким чином, для відновлення функцій будь-якого органу необхідний повний курс біорезонансної терапії складається з 10 сеансів.