Массаж тіла
Не секрет, що масаж - це унікальна процедура як лікування, так і профілактики різних захворювань. Іноді досить зробити масаж, щоб позбавитися від головного болю, хронічної втоми, здолати скутість рухів або хворобливі відчуття в спині, кінцівках і інших частинах тіла. Найпоширеніший і вживаніший всюди - це класичний масаж. Він проводиться за допомогою чотирьох основних прийомів, а саме: погладжування при класичному масажі, розтирання при класичному масажі, вібрація при класичному масажі, розминка при класичному масажі.

Застосування класичного масажу.

Класичний масаж застосовується для усунення больового синдрому, набряків, спайок, для швидкого відновлення травмованих тканин. В той же час класичний масаж відмінно відновлює силу м`язів, підвищує їх працездатність, зміцнює зв`язки і суглоби. Крім того, зробити класичний масаж корисно для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану. У кожному індивідуальному випадку, тобто залежно від віку пацієнта, стану його здоров`я і інших показників, класичний масаж є своїм унікальним комплексом механічних дій. Починають проводити класичний масаж з великих ділянок тіла, поступово переходячи до дрібніших. Ця послідовність не випадкова. Вона сприяє поліпшенню лимфо- і кровообіги. Важливе правило класичного масажу - це виконання масажних прийомів по ходу лімфатичних шляхів. Тривалість сеансів класичного масажу в кожному випадку також індивідуальна. Оцінити ж його ефективність можна тільки у тому випадку, якщо зробити масаж повним курсом - від 10 до 15 процедур.

Вплив класичного масажу.

Сприятлива дія класичного масажу на організм людини встановлена ще в давнину. Його використовують, як для лікування захворювань, так і для їх профілактики. Спектр недуг, що піддаються усуненню за допомогою класичного масажу:  набряки, болі, ліквідація спайок, усунення проблем, що виникли в статевій сфері чоловіків і жінок. Класичний масаж поширений при проблемах з суглобами і м`язовим апаратом. Швидких позитивних результатів можна досягти як при стомлюваності зв`язок і м`язів, так і для прискорення регенерації травмованих тканин за допомогою класичного масажу.

Курс лікування класичним масажем зазвичай складає 12-15 процедур через день.

Прайс

Масаж дитячий (0-1,5 року)
500 грн
Масаж дитячий (1,5-7 років)
450 грн

грн